Kurz konstrukce střihů

editing-cut-iconstrih

Podzimní kurz Konstrukce střihů plánujeme

od 5. 10. do 30.11. Nabízím i dopolední termín od 9 do 12 hodin , kde bude určitě volněji.  Začátkem září  všem přihlášeným pošlu informace, přijato bude prvních 10 potvrzených přihlášek na ráno a prvních 20 potvrzených přihlášek na večer. Přihlášek je moc, již žádné neposílejte.

Kurz je určen pro vyučené i nevyučené dámské krejčové i švadlenky, předpokladem je alespoň základní znalost šití

 • Cíle kurzu
  Naučíte se konstruovat základní zakázkové střihy a manipulaci s nimi. Obsahem kurzu jsou především dámské střihy, okrajově také pánské a dětské
 • Délka a termíny kurzu
  Kurz je rozdělen do osmi lekcí a probíhá jedenkrát týdně po 4 vyučovacích hodinách. Kurz obvykle pořádáme dvakrát do roka (na jaře a na podzim). Obsah kurzu pošlu s informacemi
 • Podzimní kurz 2017  – ranní –   od 9 do 12 hodin,  večerní od 17.30 – 20.30hodin .
 • Výuka
  Kurzy vedou zkušené lektorky. Všechny střihy se rýsují v měřítku 1:5. Kurz obsahuje ukázku měření na postavě, střihy sukní, halenek, dámského saka, dámského kabátu, dámských kalhot, pánských kalhot, dětský střih, límce, kapuce atd.
 • Cena kurzu a přihlašování
  Cena kurzu je 2.900kč (pro účastníky školy šití 2.400,-kč), placení probíhá na první hodině. Přihlášku (nezávaznou) můžete poslat kdykoliv během roku a my Vám sdělíme předpokládaný termín kurzu. Kurzy otvíráme podle zájmu účastníků. Další detaily o placení najdete v sekci – informace – placení, přihlašování do kurzů.

Přihláška

Vyberte druh kurzu:
Konstrukce střihůDámské kabáty nebo saka

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email

Váš telefon (vyžadováno)

Vaše povolání

Datum narození

Vaše poznámka