Kurz šití pánských kalhot a košile

10286_ppanskePředpokladem zvládnutí kurzu je alespoň základní zkušenost s šitím oděvů a dobré zvládnutí šití na stroji.

 • Cíle kurzu
  kurz je nahlédnutí do klasické pánské krejčoviny. Pod vedením zkušené pánské krejčové si v průběhu kurzu ušijete pánské kalhoty a košili.
 • Výuka
  Výuka v tomto kurzu zahrnuje: ukázku měření tělesných proporcí, výrobu střihu pánských kalhot a košile, ukázku stříhání, šití jednotlivých detailů na vzorcích (límec, manžety…) a individuální rady při šití oděvu. Na každou lekci obdržíte pracovní postupy. Vzhledem k velkému rozsahu výuky, je třeba počítat s časem na šití doma, mezi jednotlivými lekcemi (cca 3 hodiny).
 • Délka a termíny
  Kurz je rozdělen do osmi lekcí po 4 vyučovacích hodinách. V jednom kroužku je 6 – 7 účastníků, tedy dostatečný prostor pro individuální přístup. Kurz pořádáme obvykle dvakrát do roka (na jaře a na podzim).  Rezervace kurzu budou v dohledné době vypsány, můžete zatím nezávazně poslat přihlášku – zájem o kurz, mailem a budete v evidenci.
 • Cena kurzu a přihlašování
  Cena kurzu je 3 200,-kč.
  Na podzimní turnus 2018 jsme bohužel nezaregistrovali dostatek přihlášek. Mimo období rezervací můžete přihlášky (nezávazné) poslat kdykoliv během roku a my Vám sdělíme předpokládaný nadcházející termín kurzu. Kurzy otvíráme podle zájmu účastníků (minimálně 6 zájemců). Podrobnější informace o kurzu, termínech a platbě také na naší e-mailové adrase info@skolasiti.cz.

 


Přihláška

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email

Váš telefon (vyžadováno)

Vaše zpráva


Vyplněním údajů zároveň souhlasíte s jejich zpracováním. Povinné údaje (vyžadováno) potřebujeme abychom mohli odpovědět na Vaší poptávku, nepovinné údaje prosím nevyplňujte, pokud nesouhlasíte s jejich zpracováním. Popis nakládání s osobními údaji viz také Ochrana osobních údajů.