Kurz šití – 6 lekcí

6sitispolecenskeNáplň tohoto kurzu je určena přímo Vámi – vašimi požadavky a vašimi schopnostmi. Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Nabízíme Vám individuální přístup zkušené lektorky.

  • Výuka
   Kurzu se účastní maximálně 5-6 žáků na 1 lektorku, což umožňuje individuální přístup ke každému. Začátečníci se mohou naučit šití na stroji, na owerlocku a základy ručního šití + ušít jeden jednoduchý výrobek. Pokročilí si mohou ušít jeden složitější výrobek nebo několik jednodušších. Je možné zařadit například i výuku šití podle Burdy, šití dětských oděvů nebo interiérového vybavení. Můžete se také zaměřit na zpracování úpletů na speciálních strojích – owerlock, cover, vyšívací.
   Důležitá je konzultace před začátkem kurzu, kde se domluvíme na tom, co budete šít, abyste již na první lekci měli připravenou práci.
  • Délka kurzu a jednotlivé lekce
   Kurz je rozdělen do 6-ti lekcí. Výuka probíhá jednou týdně po 4 vyučovacích = 3 standardních hodinách ve vybraném termínu (vždy ve stejný čas).
  • Cena kurzu a přihlašování
   Cena kurzu je 3.000,- kč, placení probíhá na první hodině.
   (Podmínkou otevření kurzu je přihlášení 5 účastníků)
   V době vypsání kurzu je vždy k dispozici rezervační systém. Rezervace jsou zobrazeny zde na stránce kurzu, zároveň na stránce rezervací

 


Aktuální termíny, přihlašování

Aktuálně není příští turnus tohoto kurzu znám, předpokládáme vypsání na duben 2019, své poptávky prosím odesílejte pomocí formuláře níže, všem zájemkyním se v době před vypsáním kurzu ozveme emailem!

Nezávazná poptávka

Vyberte druh kurzu:
Kurz konstrukce střihůKurz šití dámského kabátu nebo sakaKurz šití – 6 lekcí

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Vaše povolání

Město

Vaše poznámka

Vyplněním údajů zároveň souhlasíte s jejich zpracováním. Povinné údaje (vyžadováno) potřebujeme abychom mohli odpovědět na Vaší poptávku, nepovinné údaje prosím nevyplňujte, pokud nesouhlasíte s jejich zpracováním. Popis nakládání s osobními údaji viz také Ochrana osobních údajů.