Roční škola šití – začátečníci

 

 •  Aktuální informace :       Roční škola šití , všechny kurzy, pro začátečníky, pokročilé, dopolední, odpolední i sobotní, i kurz Konstrukce střihů,  jsou beznadějně obsazené.  Prosím neposílejte již přihlášky, opravdu to letos již nejde.  Přihlášky na kurz:  Roční škola šití  na   školní rok 2018/19 přijímáme od začátku února 2018.
 •  V zájmu objektivity nemůžeme přijímat přihlášky dříve.
 • Připravujeme kurz šití pro děvčata 6 až 9 třida , kurz by trval 2 plné hodiny, předpokládáme od 16.30 do 18.30 hod. středa, nebo čtvrtek,
 • začínaly bychom 3. týden v září do konce ledna 2018. Zatím na půl roku, s možností pokračovat. Cena 3.500,- .
 • Pro bližší informace si napište na náš mail: info@skolasiti.cz

kurz pro začátečníky:

Clothing-Needle-iconskola1Tento kurz je určen pro ty, kteří neumějí šít na šicím stroji a láká je představa tvorby vlastních oděvů, upravování hotových oděvů a šití různých doplňků do domácnosti.

 • Cíle kurzu
  Naučíte se bezpečně ovládat šicí stroj, owerlock a žehličku. Zvládnete drobné krejčovské dovednosti jako všití zipu, zkrácení kalhot, sukně apod. Dokážete si zúžit či upravit oděv, aby byl podle vašich představ. A ušijete si sukni, halenku a případně i kalhoty.
 • Délka a termíny kurzu
  Škola trvá 10 měsíců, jeden školní rok. Kurz probíhá jedenkrát týdně, 3 plné hodiny dopoledne od 9 do 12 hodin, nebo odpoledne od 17 do 20 hodin, obvykle v pondělí, úterý, středu nebo čtvrtek – přesný termín je určen podle zájmu a počtu účastnic
 • Výuka
  Kurzy vedou zkušené lektorky. V každém kroužku je maximálně 8 až 10 žákyň. V jednotlivých lekcích se naučíte na vozrcích šít detaily oděvů (např. límce, zipy, kapsy…), ke každému detailu dostanete napsaný technologický postup. Tak si vytvoříte vlastní „knihu“, kde budete mít návody + ušité vzorky a můžete se k nim v budoucnu vracet. Během roku si dále ušijete sukni, halenku (košili) a kalhoty, podle vlastního návrhu.
 • Cena kurzu
  Základní cena je 11.900Kč, pro studentky, důchodkyně a maminky na MD 10.900 Kč. Slevu poskytujeme pouze při platbě celého školného a po předložení platného potvrzení (studentky denního studia do 26 let, důchodkyně – plný důchod, maminky na MD do 4 let věku dítěte). Další detaily o placení najdete v sekci – informace – placení, přihlašování do kurzů.

 


Přihláška

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email

Váš telefon (vyžadováno)

Vaše povolání

Datum narození

ÚroveňZAČÁTEČNÍCIPOKROČILÍ

Termíny
Pondělí dopolednepreferujimohunemohu
Pondělí odpolednepreferujimohunemohu
Úterý dopolednepreferujimohunemohu
Úterý odpolednepreferujimohunemohu
Středa dopolednepreferujimohunemohu
Středa odpolednepreferujimohunemohu
Čtvrtek dopolednepreferujimohunemohu
Čtvrtek odpolednepreferujimohunemohu
Sobotapreferujimohunemohu

Vaše zpráva