Roční škola šití – začátečníci

Aktuální informace :

 • Přihlášky
  Přihlašování do ročních kurzů 2018/2019 ukončeno. Kurzy jsou již zahájené.

kurz pro začátečníky:

Clothing-Needle-iconskola1Tento kurz je určen pro ty, kteří neumějí šít na šicím stroji a láká je představa tvorby vlastních oděvů, upravování hotových oděvů a šití různých doplňků do domácnosti.

 • Cíle kurzu
  Naučíte se bezpečně ovládat šicí stroj, owerlock a žehličku. Zvládnete drobné krejčovské dovednosti jako všití zipu, zkrácení kalhot, sukně apod. Dokážete si zúžit či upravit oděv, aby byl podle vašich představ. A ušijete si sukni, halenku a případně i kalhoty.
 • Délka a termíny kurzu
  Škola trvá 10 měsíců, jeden školní rok. Kurz probíhá jedenkrát týdně, 3 plné hodiny dopoledne od 9 do 12 hodin, nebo odpoledne od 17 do 20 hodin, obvykle v pondělí, úterý, středu nebo čtvrtek – přesný termín je určen podle zájmu a počtu účastnic
 • Výuka
  Kurzy vedou zkušené lektorky. V každém kroužku je maximálně 8 až 10 žákyň. V jednotlivých lekcích se naučíte na vozrcích šít detaily oděvů (např. límce, zipy, kapsy…), ke každému detailu dostanete napsaný technologický postup. Tak si vytvoříte vlastní „knihu“, kde budete mít návody + ušité vzorky a můžete se k nim v budoucnu vracet. Během roku si dále ušijete sukni, halenku (košili) a kalhoty, podle vlastního návrhu.
 • Cena kurzu
  Základní cena je 12.900Kč, pro studentky, důchodkyně a maminky na MD 11.900 Kč. Slevu poskytujeme pouze při platbě celého školného a po předložení platného potvrzení (studentky denního studia do 26 let, důchodkyně – plný důchod, maminky na MD do 4 let věku dítěte). Další detaily o placení najdete v sekci – informace – placení, přihlašování do kurzů.

 


Přihlášení do kurzu

Počínaje únorem 2018
Důrazně doporučujeme využít náš nově zavedený systém rezervací zde
Rezervací si ihned zajistíte  místo přímo ve vybraném kurzu
Aktuálně jsou veškeré roční kurzy zaplněné a zahájené