Kurz POKROČILÍ PÁTEK DOPOLEDNE (absolventi I)

mapa není k dispozici

Začátek kurzu
15/09/2023


Dopolední kurz pro absolventy páteční

Plánované konání každý pátek  09:00 – 12:00 (3h)

Obvyklý rozsah 34 – 36 lekcí. Celkem přes 100 hodin.

Pozor! Tento kurz je určen výhradně pro naše absolventky předchozího ročníku kurzu POKROČILÝCH. Půjde o prohloubení znalostí a dovedností již dříve u nás získaných, pokud nejste absolventka kurzu Pokročilých, bez předchozí konzultace se do kurzu prosím nepřihlašujte!!!

Pro zarezervování místa v tomto kurzu řádně vyplňte rezervační formulář na konci stránky a rezervaci odešlete.

Vámi provedená registrace okamžitě poníží počet zbývajících volných míst, mimo to obdržíte potvrzení registrace na Vámi uvedený email obratem.

S podrobnými informacemi o dalším postupu Vás budeme v nadcházejících dnech po rezervaci kontaktovat e-mailem. Prosíme kontrolujte po provedení rezervace v následujících dnech pro jistotu i nevyžádanou poštu.

V případě jakýchkoliv technických či jiných potíží nás neváhejte kontaktovat pomocí kontaktního formuláře, emailu či telefonicky.

POZOR! DODRŽUJEME VŽDY AKTUÁLNÍ ZÁKONNÁ NAŘÍZENÍ TÝKAJÍCÍ SE VEDENÍ KURZŮ. TATO NAŘÍZENÍ SE V PRŮBĚHU ČASU MOHOU MĚNIT A POKUD JE JAKO ÚČASTNÍCI PROBÍHAJÍCÍHO KURZU NEBUDETE CHTÍT NEBO MOCI SPLNIT (NAPŘÍKLAD OČKOVÁNÍ, PCR TEST…) NENÍ TO DŮVODEM K VRÁCENÍ KURZOVNÉHO PŘI ZRUŠENÍ VAŠÍ ÚČASTI NA KURZU!!!

Vyplněním údajů zároveň souhlasíte s jejich zpracováním. Povinné údaje (označeno ve formuláři hvězdičkou *) potřebujeme abychom s Vámi kurz mohli realizovat, nepovinné údaje prosím nevyplňujte, pokud nesouhlasíte s jejich zpracováním. Popis nakládání s osobními údaji viz také Ochrana osobních údajů.

Rezervace

V tomto kurzu je 2 volných míst.

Rezervace jsou uzavřeny.