Kurzy

Seznam pořádaných kurzů

mood2

Clothing-Needle-iconRoční škola šití – začátečníci
Tento kurz je určen pro ty, kteří neumějí šít na šicím stroji a láká je představa tvorby vlastních oděvů, upravování hotových oděvů a šití různých doplňků do domácnosti.
a1Roční škola šití – pokročilí
Pro zájemkyně, které mají se šitím již určité zkušenosti a základní operace již ovládají, budeme postupovat od jednoduchých výrobků k náročnějším včetně základů konstrukce střihů. Náplní tohoto kurzu je praktické zvládnutí všech krejčovských prací v oboru dámská krejčová s nezbytou teoretickou průpravou.
editing-cut-iconKurz konstrukce střihů
Naučíte se konstruovat základní zakázkové střihy a manipulaci s nimi. Obsahem kurzu jsou především dámské střihy, okrajově také pánské a dětské. Kurz je určen pro vyučené i nevyučené dámské krejčové i švadlenky, předpokladem je alespoň základní znalost šití.
damske_sakoKurz šití dámského kabátu nebo saka
Za odborného dohledu si ušijete sako nebo kabát z vlastního materiálu, dle vlastního návrhu. Kurz je nahlédnutí do těžké krejčoviny. Předpokladem zvládnutí kurzu je dobré zvládnutí základů šití dámských oděvů, včetně prostřižených kapes.
10286_pKurz šití pánských kalhot a košile
Pod vedením zkušené pánské krejčové, ušijete pánské kalhoty a košili. Předpokladem je dobré zvládnutí šití na stroji a zkušenosti s šitím oděvů.
palickaKurz paličkování
Tento kurz je určen všem zájemcům o textilní techniky, které jsou v dnešní době opomíjené. Nabízíme výuku pro úplné začátečníky i pro pokročilé.
6sitiKurz šití – 6 lekcí
Náplň tohoto kurzu je určena přímo Vámi, vašimi požadavky a vašimi schopnostmi. Je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé. Nabízíme Vám individuální přístup odborné a zkušené lektorky.

Kurz šití – pro děti
Jedná se o kurzu šití pro děti 4. až 9. třída. Kurz trvá 2 plné hodiny týdně.
Předpokládaný začátek 3. týden v září, do konce ledna. Tedy půl roku, s možností v případě zájmu pokračovat.


Spoustu odpovědí k otazkám o kurzech a vše okolo nich najdete na stránce s Informacemi.