Kurzy

Seznam pořádaných kurzů

mood2


Clothing-Needle-iconRoční škola šití – začátečníci
Tento kurz je určen pro ty, kteří neumějí šít na šicím stroji a láká je představa tvorby vlastních oděvů, upravování hotových oděvů a šití různých doplňků do domácnosti.

a1Roční škola šití – pokročilí
Pro zájemkyně s určitými zkušenostmi, již ovládající základy, budeme postupovat od jednoduchých výrobků k náročnějším včetně základů konstrukce střihů. Náplní je praktické zvládnutí všech krejčovských prací v oboru dámská krejčová s nezbytnou teoretickou průpravou.
editing-cut-iconKurz konstrukce střihů
Naučíte se konstruovat základní zakázkové střihy a manipulaci s nimi. Obsahem kurzu jsou především dámské střihy, okrajově také pánské a dětské. Kurz je určen pro vyučené i nevyučené dámské krejčové i švadlenky, předpokladem je alespoň základní znalost šití.
damske_sakoKurz šití dámského kabátu nebo saka
Za odborného dohledu si ušijete sako nebo kabát z vlastního materiálu, dle vlastního návrhu. Kurz je nahlédnutí do těžké krejčoviny. Předpokladem zvládnutí kurzu je dobré zvládnutí základů šití dámských oděvů, včetně prostřižených kapes.


Kurz šití – pro děti – začátečníci
Jedná se o kurzu šití pro děti 4. až 9. třída a to pro úplné začátečníky. Kurz trvá 2 plné hodiny týdně, rozsah 15 lekcí (pololetí). Kurz zpravidla pokračuje v druhém pololetí pro děti, které mají zájem dále své dovednosti rozvíjet.

Kurz šití – pro děti – pokročilí
Jedná se o kurzu šití pro děti 5. až 9. třída. Kurz trvá 2 plné hodiny týdně, rozsah 15 lekcí (pololetí). Kurz zpravidla pokračuje v druhém pololetí pro děti, které mají zájem dále své dovednosti rozvíjet. Stejně jako u „dospělých“ kurzů je určen buď pro absolventy začátečnického kurzu nebo děti s pokročilými znalostmi šití.

Spoustu odpovědí k otazkám o kurzech a vše okolo nich najdete na stránce s Informacemi.