Kurz šití – 6 lekcí

6sitispolecenskeNáplň tohoto kurzu je určena přímo Vámi – vašimi požadavky a vašimi schopnostmi. Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Nabízíme Vám individuální přístup zkušené lektorky.

  • Výuka
   Kurzu se účastní maximálně 6 žáků na 1 lektorku, což umožňuje individuální přístup ke každému. Začátečníci se mohou naučit šití na stroji, na overlocku a základy ručního šití + ušít jeden jednoduchý výrobek. Pokročilí si mohou ušít jeden složitější výrobek nebo několik jednodušších. Je možné zařadit například i výuku šití podle Burdy, šití dětských oděvů nebo interiérového vybavení.
   Důležitá je úvodní konzultace, při které se již dopředně domluvíme na tom, co budete šít, abyste již na první řádné lekci měli připravenou práci.
  • Délka kurzu a jednotlivé lekce
   Kurz je rozdělen do 6-ti řádných lekcí s předsunutou konzultací (většinou stačí telefonicky). Výuka probíhá v jednotlivých lekcích po 4 vyučovacích = 3 standardních hodinách ve vybraném termínu (vždy ve stejný čas).
  • Cena kurzu a přihlašování
   Cena kurzu je 3.900,- Kč
   Na tento kurz nejsou vybírány dopředné zálohy, účastníci platí kurzovné až na první hodině hotově nebo do začátku druhé lekce bankovním převodem. Placení kurzovného je takto nastaveno zejména pro to, že kurz je realizován pouze v případě dostatečného počtu přihlášených.
   Látka na zhotovení výrobku není součástí ceny kurzu.
   (Podmínkou otevření kurzu je přihlášení 5 účastníků)

 


Aktuální termíny, přihlašování

Aktuálně plánujeme spuštění kurzu na únor 2024

V době vypsání kurzu je vždy k dispozici rezervační systém. Rezervace jsou zobrazeny zde na stránce kurzu, zároveň na stránce rezervací

Mimo období zápisů můžete níže vyplnit a odeslat nezávazný poptávkový formulář, rádi se Vám ozveme v době vypsání nových termínů kurzu.

Nezávazná poptávka

  Vyberte druh kurzu:
  Kurz konstrukce střihůKurz šití dámského kabátu nebo sakaKurz šití – 6 lekcí

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Vaše povolání

  Město

  Vaše poznámka

  Vložte ověřovací kód: captcha

  Vyplněním údajů zároveň souhlasíte s jejich zpracováním. Povinné údaje (vyžadováno) potřebujeme abychom mohli odpovědět na Vaší poptávku, nepovinné údaje prosím nevyplňujte, pokud nesouhlasíte s jejich zpracováním. Popis nakládání s osobními údaji viz také Ochrana osobních údajů.