Kurz šití – 6 lekcí

6sitispolecenskeNáplň tohoto kurzu je určena přímo Vámi – vašimi požadavky a vašimi schopnostmi. Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Nabízíme Vám individuální přístup zkušené lektorky.

  • Výuka
   Kurzu se účastní maximálně 6 žáků na 1 lektorku, což umožňuje individuální přístup ke každému. Začátečníci se mohou naučit šití na stroji, na overlocku a základy ručního šití + ušít jeden jednoduchý výrobek. Pokročilí si mohou ušít jeden složitější výrobek nebo několik jednodušších. Je možné zařadit například i výuku šití podle Burdy, šití dětských oděvů nebo interiérového vybavení.
   Důležitá je konzultace na úvodní, předsunuté “lekci”, kde se domluvíme na tom, co budete šít, abyste již na první řádné lekci měli připravenou práci.
  • Délka kurzu a jednotlivé lekce
   Kurz je rozdělen do 6-ti řádných lekcí a jedné předsunuté, konzultační. Výuka probíhá jednou týdně po 4 vyučovacích = 3 standardních hodinách ve vybraném termínu (vždy ve stejný čas).
  • Cena kurzu a přihlašování
   Cena kurzu je 3.400,- Kč, placení probíhá na první hodině.
   Látka na zhotovení výrobku není součástí ceny kurzu, pomocné materiály (nitě atd.) ano.
   (Podmínkou otevření kurzu je přihlášení 5 účastníků)
   V době vypsání kurzu je vždy k dispozici rezervační systém. Rezervace jsou zobrazeny zde na stránce kurzu, zároveň na stránce rezervací

 


Aktuální termíny, přihlašování