O nás

fotoNaše škola vznikla v roce 1990. Byla založena paní Irenou Čihákovou, která celý život pracovala v kurzech šití a jejím přáním bylo nabízet ucelené informace v oboru šití dámských oděvů. Tak přišel nápad uspořádat roční kurz, v němž by se vyučovalo stejné učivo jako na středním odborném učilišti – obor dámská krejčová. V kurzu se zaměřujeme především na praktické šití, konstrukcím střihů a nauce o materiálech se věnujeme jen okrajově. Během let, jak rostla poptávka, jsme přidávali ještě další speciálně zaměřené kurzy. Naše pracovní materiály aktualizujeme a vylepšujeme každým rokem, tak jak získáváme další zkušenosti.  Máme tedy již téměř třicetiletou tradici a hlavně tolik let zkušeností dokážeme využít ve prospěch kvality naší výuky.

V současné době prochází škola šití přeměnou z fyzické osoby na společnost s ručením omezeným, hledáme také nové zkušené spolupracovnice na pozice lektorů tak abychom byli schopni uspokojit Vaši zvyšující se poptávku. Tedy stále na sobě pracujeme.
Naše práce je pro nás i celoživotní koníček a tak se snažíme aby Váš čas strávený u nás nebyl čas promarněný. Aby byl naplněný nejen tvůrčí prací, ale i setkáváním s jinými lidmi a příjemným obohacením vašeho života.

Těšíme se na vás!