O nás

fotoNaše škola vznikla v roce 1990. Byla založena paní Irenou Čihákovou, která celý život pracovala v kurzech šití a jejím přáním bylo nabízet ucelené informace v oboru šití dámských oděvů. Tak přišel nápad uspořádat roční kurz, v němž by se vyučovalo stejné učivo jako na středním odborném učilišti – obor dámská krejčová. V kurzu se zaměřujeme především na praktické šití, konstrukcím střihů a nauce o materiálech se věnujeme jen okrajově. Během let, jak rostla poptávka, jsme přidávali ještě další speciálně zaměřené kurzy. Naše pracovní materiály aktualizujeme a vylepšujeme každým rokem, tak jak získáváme další zkušenosti.  Máme tedy již více jak třicetiletou tradici a hlavně tolik let zkušeností dokážeme využít ve prospěch kvality naší výuky.

V posledních letech prošla škola šití přeměnou z fyzické osoby na společnost s ručením omezeným, školu šití převzala Ireny dlouholetá spolupracovnice Martina Müllerová, která má jak s daným oborem, tak s výukou mnohaleté zkušenosti.vedení firmy

Hledáme také nové zkušené spolupracovnice na pozice lektorů tak abychom byli schopni uspokojit Vaši zvyšující se poptávku. Tedy stále na sobě pracujeme.
Naše práce je pro nás i celoživotní koníček a tak se snažíme aby Váš čas strávený u nás nebyl čas promarněný. Aby tento čas byl naplněný nejen tvůrčí prací, ale i setkáváním s jinými lidmi a příjemným obohacením vašeho života.

Těšíme se na vás!