Kurzy

Seznam pořádaných kurzů

ilustrace

ikonaRoční škola šití – začátečníci
Tento kurz je určen pro ty, kteří neumějí šít na šicím stroji a láká je představa tvorby vlastních oděvů, upravování hotových oděvů a šití různých doplňků do domácnosti.

ikonaRoční škola šití – pokročilí
Pro zájemkyně s určitými zkušenostmi, již ovládající základy, budeme postupovat od jednoduchých výrobků k náročnějším včetně základů konstrukce střihů. Náplní je praktické zvládnutí všech krejčovských prací v oboru dámská krejčová s nezbytnou teoretickou průpravou.

ikonaKurz konstrukce střihů
Naučíte se konstruovat základní zakázkové střihy a manipulaci s nimi. Obsahem kurzu jsou především dámské střihy, okrajově také pánské a dětské. Kurz je určen pro vyučené i nevyučené dámské krejčové i švadlenky, předpokladem je alespoň základní znalost šití.

Kurz šití 6 lekcí
Náplň tohoto kurzu je určena přímo Vámi – vašimi požadavky a vašimi schopnostmi. Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Nabízíme Vám individuální přístup zkušené lektorky.

Kurz šití úpletů
V kurzu si ušijete tričko, mikinu, mikino-šaty nebo sukni do gumy dle Vašeho výběru.

 

Kurz šití dámského kabátu nebo saka
Za odborného dohledu si ušijete sako nebo kabát z vlastního materiálu, dle vlastního návrhu. Kurz je nahlédnutí do těžké krejčoviny. Předpokladem zvládnutí kurzu je dobré zvládnutí základů šití dámských oděvů,  včetně prostřižených kapes.

Kurz šití – pro děti – začátečníci
Jedná se o kurzu šití pro děti 4. až 9. třída a to pro úplné začátečníky.  Kurz zpravidla pokračuje v druhém pololetí pro děti, které mají zájem dále své dovednosti rozvíjet.

Spoustu odpovědí k otazkám o kurzech a vše okolo nich najdete na stránce s Informacemi.