Kurz šití dámského kabátu nebo saka

damske_sakokabatKurz šití dámského kabátu nebo saka plánujeme pravidelně na podzim.
Aktuální nejbližší termín je podzim 2019

Předpokladem zvládnutí kurzu je dobrá znalost základů šití dámských oděvů, včetně prostřižených kapes.

  • Cíle kurzu
   Za odborného dohledu si ušijete sako nebo kabát z vlastního materiálu, dle vlastního návrhu. Kurz je nahlédnutí do těžké krejčoviny. Na první hodině dostanete oděv již nastříhaný, proto je třeba materiál a návrh modelu přinést ještě před první hodinou (dle osobní domluvy). Dle upravených osnov kurzu budou probíhat konzultace k výběru látky, měření a střih v rámci předsunutých dvou lekcí.
   Kurz – jeho produkční část je rozdělena do 9 lekcí po 3 plných (4 vyučovacích 4x45min) hodinách
  • Výuka
   Kurzy vedou zkušené lektorky. V každém kroužku je maximálně 6 žákyň. Obdržíte pracovní postupy na každou lekci. Kromě vlastního modelu si ušijete vzorek fasony dámského kabátu a rozparek na dvoušvovém rukávu. Vzhledem k náročné náplni kurzu je třeba počítat ještě s časem na šití doma (cca 3 hodiny týdně – podle vybraného modelu).
   Aktuálně pracujeme na úpravě průběhu tohoto kurzu, kdy v níže uvedené ceně předpokládáme ještě předsunutí dvou úvodních lekcí ke stávajícím 9ti. Konkrétně lekce pro seznámení s druhy látek, vlastnostmi, konzultace výběru látky. Druhá lekce pak bude o naměření, střihu samotného modelu
  • Cena kurzu, přihlašování
   Předpokládaná cena kurzu 9+2 lekcí je 4.500,- Kč, placení probíhá vždy až na první hodině.
   (Podmínkou otevření kurzu je přihlášení 5 účastníků)
   V době vypsání kurzu je vždy k dispozici rezervační systém. Rezervace jsou zobrazeny zde na stránce kurzu, zároveň na stránce rezervací
   V době mimo vypsané rezervace je k dispozici na této stránce poptávkový formulář

Aktuální termíny, přihlášky

Každoroční plánovaný termín kurzu je podzim (od začátku října)
Své nezávazné poptávky zasílejte v průběhu roku pomocí formuláře níže, zájemce oslovíme v dostatečném předstihu před zahájením rezervací emailem.

Nezávazná poptávka

Vyberte druh kurzu:
Kurz konstrukce střihůKurz šití dámského kabátu nebo sakaKurz šití – 6 lekcí

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Vaše povolání

Město

Vaše poznámka


Vyplněním údajů zároveň souhlasíte s jejich zpracováním. Povinné údaje (vyžadováno) potřebujeme abychom mohli odpovědět na Vaší poptávku, nepovinné údaje prosím nevyplňujte, pokud nesouhlasíte s jejich zpracováním. Popis nakládání s osobními údaji viz také Ochrana osobních údajů.