Kurz šití dámského kabátu nebo saka

damske_sakokabatPředpokladem zvládnutí kurzu je dobrá znalost základů šití dámských oděvů, včetně prostřižených kapes.

  • Cíle kurzu
   Za odborného dohledu si ušijete sako nebo kabát z vlastního materiálu, dle vlastního návrhu. Kurz je nahlédnutí do těžké krejčoviny. Na první hodině dostanete oděv již nastříhaný, proto je třeba materiál a návrh modelu přinést ještě před první hodinou (dle osobní domluvy).
   Kurz je rozdělen do 9 lekcí po 3 plných (4 vyučovacích 4x45min) hodinách
  • Výuka
   Kurzy vedou zkušené lektorky. V každém kroužku je maximálně 6 žákyň. Obdržíte pracovní postupy na každou lekci. Kromě vlastního modelu si ušijete vzorek fasony dámského kabátu a rozparek na dvoušvovém rukávu. Vzhledem k náročné náplni kurzu je třeba počítat ještě s časem na šití doma (cca 3 hodiny týdně – podle vybraného modelu).
   Aktuálně pracujeme na úpravě průběhu tohoto kurzu, kdy v níže uvedené ceně předpokládáme ještě předsunutí dvou úvodních lekcí ke stávajícím 9ti. Konkrétně lekce pro seznámení s druhy látek, vlastnostmi, konzultace výběru látky. Druhá lekce pak bude o střihu samotného modelu
  • Cena kurzu, přihlašování
   Předpokládaná cena kurzu 9+2 lekcí je 4.500,- Kč, placení probíhá vždy až na první hodině.
   (Podmínkou otevření kurzu je přihlášení 5 účastníků)
   V době vypsání kurzu je vždy k dispozici rezervační systém. Rezervace jsou zobrazeny zde na stránce kurzu, zároveň na stránce rezervací

Aktuální termíny, přihlášky

Každoroční pravidelný termín kurzu je zima (prosinec až leden, případně únor)
Své nezávazné poptávky zasílejte v průběhu roku pomocí formuláře níže, zájemce oslovíme v dostatečném předstihu před zahájením rezervací emailem.

Nezávazná poptávka

Vyberte druh kurzu:
Kurz konstrukce střihůKurz šití dámského kabátu nebo sakaKurz šití – 6 lekcí

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Vaše povolání

Město

Vaše poznámka


Vyplněním údajů zároveň souhlasíte s jejich zpracováním. Povinné údaje (vyžadováno) potřebujeme abychom mohli odpovědět na Vaší poptávku, nepovinné údaje prosím nevyplňujte, pokud nesouhlasíte s jejich zpracováním. Popis nakládání s osobními údaji viz také Ochrana osobních údajů.