Kurz šití dámského kabátu nebo saka

damske_sakoKurz šití dámského kabátu nebo saka plánujeme pravidelně na podzim.
Aktuální termín je podzim 2019

Předpokladem zvládnutí kurzu je dobrá znalost základů šití dámských oděvů, včetně prostřižených kapes.

  • Cíle kurzu
   Za odborného dohledu si ušijete sako nebo kabát z vlastního materiálu, dle vlastního návrhu. Kurz je nahlédnutí do těžké krejčoviny. Již na první lekci je třeba přinést vrchový materiál a návrh modelu. Na první lekci pak proběhne měření, seznámení s výstužnými a podšívkovými materiály a další krejčovskou přípravou.
   Na druhou lekci již bude třeba nakoupit po domluvě potřebný výstužný a podšívkový materiál a bude zahájena práce na přípravě první zkoušky kabátu. Krom samotné tvorby modelu je součástí kurzu vypracování vzorníku předních krajů kabátu a límce.
   Kurz je rozdělen do 11 lekcí po 3 plných (4 vyučovacích 4x45min) hodinách.
  • Výuka
   Kurzy vedou zkušené lektorky. V každém kroužku je maximálně 6 žákyň. Obdržíte materiály k použitým technologickým postupům. Vzhledem k náročné náplni kurzu je třeba počítat ještě s časem na šití doma (cca 3 hodiny týdně – podle vybraného modelu).
   Cena kurzu, přihlašování
   Cena kurzu 11 lekcí je 4.500,- Kč, placení probíhá vždy až na první hodině.
   (Podmínkou otevření kurzu je přihlášení 5 účastníků)
   V době vypsání kurzu je vždy k dispozici rezervační systém.
   V době mimo vypsané rezervace je k dispozici na této stránce poptávkový formulář.Každoroční plánovaný termín kurzu je podzim (od začátku října)
Své nezávazné poptávky zasílejte v průběhu roku pomocí formuláře níže, zájemce oslovíme v dostatečném předstihu před zahájením rezervací emailem.

Nezávazná poptávka

Vyberte druh kurzu:
Kurz konstrukce střihůKurz šití dámského kabátu nebo sakaKurz šití – 6 lekcí

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Vaše povolání

Město

Vaše poznámka


Vyplněním údajů zároveň souhlasíte s jejich zpracováním. Povinné údaje (vyžadováno) potřebujeme abychom mohli odpovědět na Vaší poptávku, nepovinné údaje prosím nevyplňujte, pokud nesouhlasíte s jejich zpracováním. Popis nakládání s osobními údaji viz také Ochrana osobních údajů.
–>