Kurz šití dámského kabátu nebo saka

damske_sakokabatPředpokladem zvládnutí kurzu je dobrá znalost základů šití dámských oděvů, včetně prostřižených kapes.

 • Cíle kurzu
  Za odborného dohledu si ušijete sako nebo kabát z vlastního materiálu, dle vlastního návrhu. Kurz je nahlédnutí do těžké krejčoviny. Na první hodině dostanete oděv již nastříhaný, proto je třeba materiál a návrh modelu přinést ještě před první hodinou (dle osobní domluvy).
 • Aktuální  termíny kurzu
  Je rozdělen do 9 lekcí po 4 vyučovacích hodinách. Kurz bude probíhat ve čtvrtek 9.-12. hodin v budově Základní školy  nebo 16.30-19.30 hodin na adrese U Nikolajky 9 /ve dvoře/. První zahajovací hodina je
 • 15. února 2018  končíme 12. dubna 2018.
 • Před zahájením kurz je nutné dodat látku z které budete oděv šít, návrh modelu a základní střih na halenku, pokud jste k nám již chodily, jinak si vás změříme a vše připravíme před zahájením kurzu . Nutné je  se předem telefonicky domluvit tel. 736 732 830
 • Výuka
  Kurzy vedou zkušené lektorky. V každém kroužku je maximálně 6 žákyň. Obdržíte pracovní postupy na každou lekci. Kromě vlastního modelu si ušijete vzorek fasony dámského kabátu a rozparek na dvoušvovém rukávu. Vzhledem k náročné náplni kurzu je třeba počítat ještě s časem na šití doma (cca 3 hodiny – podle vybraného modelu).
 • Cena kurzu a přihlašování
  Cena kurzu je 3.500,- kč. Přihlášku (nezávaznou) můžete poslat kdykoliv během roku a my Vám sdělíme předpokládaný termín kurzu. Kurzy otvíráme podle zájmu účastníků (minimálně 6 zájemkyň). Platbu proveďte až po potvrzení Vaší přihlášky buď převodem na účet  nebo v hotovosti na první hodině.  Další detaily  najdete v sekci – informace – placení, přihlašování do kurzů.