Roční škola šití – pokročilí

 

 •  Aktuální informace :       Po měsíci únoru, kdy jsme začaly přijímat přihlášky je   Roční škola šití pro školní rok 2017 – 18  je téměř obsazena, odpolední /večerní/
 • i víkendové jsou naplněny,  zbývá již jen několik volných míst na dopolední /ranní/ kurzy.

– tato informace platí pro oba typy kurzů pro začátečníky i pokročilé.

Ale nezoufejte, pořád je nějaká naděje, do září je ještě daleko a může se mnoho věcí změnit, proto budeme přijímat přihlášky a zařazovat je jako náhradnice a v případě uvolnění místa Vás budeme kontaktovat.

 

Na našich stránkách vyplňte přihlášku, odešlete ji, zatím nic neplaťte. Během 14 dní / nejpozději/  Vám potvrdíme přijetí přihlášky .

 

a1skola2Pro zájemkyně, které mají se šitím již určité zkušenosti a základní operace již ovládají, budeme postupovat od jednoduchých výrobků k náročnějším včetně základů konstrukce střihů. Náplní tohoto kurzu je praktické zvládnutí všech krejčovských prací v oboru dámská krejčová s nezbytou teoretickou průpravou. Do tohoto kurz by se měly hlásit zájemkyně, které mají dostatek volného času na domácí přípravu, to je nezbytné, pro dobré zvládnutí kurzu.

 • Cíle kurzu
  V průběhu roku si nastříháte a ušijete z vlastních materiálů sukni, halenku, kalhoty a jako závěrečnou práci složitější výrobek dle vlastního návrhu. Tento kurz může být zakončen závěrečnou zkouškou před odbornou komisí.
 • Délka a termíny kurzu
  Škola trvá 10 měsíců, jeden školní rok. Kurz probíhá jedenkrát týdně, 3 plné hodiny dopoledne od 9 do 12 hodin, nebo odpoledne od 17 do 20 hodin, obvykle v pondělí, úterý, středu nebo čtvrtek – přesný termín je určen podle zájmu a počtu účastnic
 • Výuka
  Kurzy vedou zkušené lektorky. V každém kroužku je maximálně 8 až 10 žákyň. Celý školní rok má stanovené osnovy, abychom Vás naučili všechno z oboru dámská krejčová. Postupujeme od základů po složité detaily. Každou lekci si ušijete na vzorku detail ( zipy, kapsy, límce…) ke kterému dostanete technologický postup. V průběhu roku si tak vytvoříte vlastní „knihu“ návody + ušité vzorky, ke které se budete moci v budoucnu vracet. Dále si během roku ušijete na sebe sukni, halenku (košili), kalhoty a závěrečný výrobek dle vlastního návrhu. Tyto výrobky v hodinách stříháme, zkoušíme a dáváme rady ke zpracování, šití provádíte doma. Vzhledem k množství informací obsaženém v tomto kurzu, je třeba počítat s tím, že budete muset poměrně dost času věnovat domácí přípravě. V případě, že jste zaneprázdněni jinými důležitými činnostmi, je lépe přihlásit se na kurz pro začátečníky, kde není takový tlak na domácí přípravu a je vše ve větší pohodě.
 • Cena kurzu
  Základní cena je 11.900Kč, pro studentky, důchodkyně a maminky na MD 10.900 Kč. Slevu poskytujeme pouze při platbě celého školného a po předložení platného potvrzení (studentky denního studia do 26 let, důchodkyně – plný důchod, maminky na MD do 4 let věku dítěte) Další detaily o placení najdete v sekci – informace – placení, přihlašování do kurzů.

 


Přihláška

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email

Váš telefon (vyžadováno)

Vaše povolání

Datum narození

ÚroveňZAČÁTEČNÍCIPOKROČILÍ

Termíny
Pondělí dopolednepreferujimohunemohu
Pondělí odpolednepreferujimohunemohu
Úterý dopolednepreferujimohunemohu
Úterý odpolednepreferujimohunemohu
Středa dopolednepreferujimohunemohu
Středa odpolednepreferujimohunemohu
Čtvrtek dopolednepreferujimohunemohu
Čtvrtek odpolednepreferujimohunemohu
Sobotapreferujimohunemohu

Vaše zpráva