Kurz konstrukce střihů čtvrtek VEČER

mapa není k dispozici

Začátek kurzu
24/02/2022


Večerní kurz konstrukce střihů čtvrtek


Cena 3 000,- Kč

Plánované konání každý čtvrtek 17:30 – 20:30 (3h)

Termín zahájení 24. února 2022.

Rozsah 8 lekcí.

Pro zarezervování místa v tomto kurzu řádně vyplňte rezervační formulář na konci stránky a rezervaci odešlete.

POZOR! V SOUVISLOSTI S COVID EPIDEMIÍ DODRŽUJEME VŽDY AKTUÁLNÍ NAŘÍZENÍ TÝKAJÍCÍ SE VEDENÍ KURZŮ. TATO NAŘÍZENÍ SE V PRŮBĚHU ČASU MOHOU MĚNIT A POKUD JE JAKO ÚČASTNÍCI PROBÍHAJÍCÍHO KURZU NEBUDETE MOCI SPLNIT (NAPŘÍKLAD OČKOVÁNÍ, PCR TEST…) NENÍ TO DŮVODEM K VRÁCENÍ KURZOVNÉHO PŘI ZRUŠENÍ VAŠÍ ÚČASTI NA KURZU!!!

Čtěte prosím pozorně naše obecné podmínky o placení kurzů, možnostech stornování či případných storno poplatcích na stránce informací.

Vámi provedená registrace okamžitě poníží počet zbývajících volných míst, mimo to obdržíte potvrzení registrace na Vámi uvedený email obratem.

S podrobnými informacemi o dalším postupu Vás budeme kontaktovat, projděte prosím ve svém e-mailu i nevyžádanou poštu.

V případě jakýchkoliv technických či jiných potíží nás neváhejte kontaktovat pomocí kontaktního formuláře, emailu či telefonicky.

Na tento kurz nejsou vybírány dopředné zálohy, účastníci běžně platí kurzovné až na první hodině, zejména proto, že kurz je realizován pouze v případě dostatečného počtu zájemců.

Vyplněním údajů zároveň souhlasíte s jejich zpracováním. Povinné údaje (označeno ve formuláři hvězdičkou *) potřebujeme abychom s Vámi kurz mohli realizovat, nepovinné údaje prosím nevyplňujte, pokud nesouhlasíte s jejich zpracováním. Popis nakládání s osobními údaji viz také Ochrana osobních údajů.

Rezervace

V tomto kurzu je 20 volných míst.

Rezervace jsou uzavřeny.