Kurz konstrukce střihů čtvrtek VEČER

mapa není k dispozici

Začátek kurzu
24/09/2020


Večerní kurz konstrukce střihů čtvrtek
Cena 2 900,- Kč

Plánované konání každý čtvrtek 17:30 – 20:30 (3h)

Od 24. září.

Rozsah 8 lekcí.

Pro zarezervování místa v tomto kurzu řádně vyplňte rezervační formulář na konci stránky a rezervaci odešlete.

Vámi provedená registrace okamžitě poníží počet zbývajících volných míst, mimo to obdržíte potvrzení registrace na Vámi uvedený email obratem.

S podrobnými informacemi o dalším postupu Vás budeme kontaktovat, projděte prosím ve svém e-mailu i nevyžádanou poštu.

V případě jakýchkoliv technických či jiných potíží nás neváhejte kontaktovat pomocí kontaktního formuláře, emailu či telefonicky.

Na tento kurz nejsou vybírány dopředné zálohy, účastníci běžně platí kurzovné až na první hodině, zejména proto, že kurz je realizován pouze v případě dostatečného počtu zájemců.

Pokud již máte zarezervován jiný kurz Školy šití, záměrně nepůjde Vaší rezervaci dalšího kurzu provést. V minulosti to bohužel vedlo k různým spekulacím či zbytečnému křížení termínů, nevhodným volbám kombinací kurzů. V takovém případě potvrďte požadavek Vaší rezervace na info@skolasiti.cz
Rezervaci provedeme za Vás.

Vyplněním údajů zároveň souhlasíte s jejich zpracováním. Povinné údaje (označeno ve formuláři hvězdičkou *) potřebujeme abychom s Vámi kurz mohli realizovat, nepovinné údaje prosím nevyplňujte, pokud nesouhlasíte s jejich zpracováním. Popis nakládání s osobními údaji viz také Ochrana osobních údajů.

Rezervace

V tomto kurzu je 5 volných míst.

Rezervace jsou uzavřeny.