Kurz konstrukce střihů zkrácený čtvrtek DOPOLEDNE

mapa není k dispozici

Začátek kurzu
27/05/2021


Zkrácený dopolední kurz konstrukce střihů

Sukně + manipulace , halenka základní střih + manipulace halenky + šaty

Základní cena: 2 200,- Kč

Plánované konání: každý čtvrtek 09:00 – 12:00 (3h)

Zahájení: co nejdříve po uvolnění vládních opatření (předpoklad 2. polovina května, 20. nebo 27.5.

Rozsah 5 lekcí.

Co nejdříve po rozvolnění protiepid. opatření chystáme zahájení zkrácené verze kurzu střihů, tak aby kurz byl dokončen pokud možno ještě před letními prázdninami.

Kapacita dopoledního kurzu je 8 osob.

Pro zarezervování místa v tomto kurzu řádně vyplňte rezervační formulář na konci stránky a rezervaci odešlete.

Vámi provedená registrace okamžitě poníží počet zbývajících volných míst, mimo to obdržíte potvrzení registrace na Vámi uvedený email obratem.

S dalšími informacemi o  postupu Vás budeme kontaktovat, procházejte prosím průběžně ve svém e-mailu i nevyžádanou poštu.

V případě jakýchkoliv technických či jiných potíží, dotazů nás neváhejte kontaktovat pomocí kontaktního formuláře, emailu či telefonicky. Pokud na Vás nevyjde volné místo, raději nám napište, může se stát, že těsně před zahájením kurzu někdo rezervaci zruší.

Pokud bude situace jen trochu příznivá, chystáme další kurz v běžném termínu na podzim.

POZOR! Dle aktuálních platných vládních opatření v době konání kurzu po Vás budeme patrně žádat Potvrzení o absolvování covid testu na každé lekci!

Na tento kurz nejsou vybírány dopředné zálohy, účastníci běžně platí kurzovné až na první hodině, zejména proto, že kurz je realizován pouze v případě dostatečného počtu zájemců.

Pokud již máte zarezervován jiný kurz Školy šití, záměrně nepůjde Vaší rezervaci dalšího kurzu provést. V minulosti to bohužel vedlo k různým spekulacím či zbytečnému křížení termínů, nevhodným volbám kombinací kurzů. V takovém případě prosím potvrďte požadavek Vaší rezervace na info@skolasiti.cz
Rezervaci provedeme za Vás.

Vyplněním údajů zároveň souhlasíte s jejich zpracováním. Povinné údaje (označeno ve formuláři hvězdičkou *) potřebujeme abychom s Vámi kurz mohli realizovat, nepovinné údaje prosím nevyplňujte, pokud nesouhlasíte s jejich zpracováním. Popis nakládání s osobními údaji viz také Ochrana osobních údajů.

Rezervace

V tomto kurzu je 8 volných míst.

Rezervace jsou uzavřeny.