Kurz POKROČILÍ PÁTEK DOPOLEDNE (absolventi II)

mapa není k dispozici

Začátek kurzu
13/09/2024


Dopolední kurz pro absolventy II páteční

Plánované konání každý pátek  09:00 – 12:00 (3h)

Obvyklý rozsah 34 – 36 lekcí. Celkem přes 100 hodin.

Pozor! Tento kurz je určen výhradně pro absolventy předchozího ročníku POKROČILÝCH ABSOLVENTŮ

, jde o pokračování absolventského kurzu, jeho druhý ročník. Půjde o další prohloubení znalostí a dovedností již dříve v tomto kurzu získaných, pokud nejste absolventka prvního ročníku, bez předchozí konzultace se do kurzu prosím nepřihlašujte!!!

Pro zarezervování místa v tomto kurzu řádně vyplňte rezervační formulář na konci stránky a rezervaci odešlete.

Pokud chcete zažádat o jednu z poskytovaných slev z ceny kurzu, uveďte toto jednoznačně již při rezervaci do Komentáře, vyzveme Vás následně k prokázání nároku na slevu (viz také informace – sekce Placení).

Vámi provedená registrace okamžitě poníží počet zbývajících volných míst, mimo to obdržíte potvrzení registrace na Vámi uvedený email obratem.

S podrobnými informacemi o dalším postupu Vás budeme v nadcházejících dnech po rezervaci kontaktovat e-mailem. Prosíme kontrolujte po provedení rezervace v následujících dnech pro jistotu i nevyžádanou poštu.

V případě jakýchkoliv technických či jiných potíží nás neváhejte kontaktovat pomocí kontaktního formuláře, emailu či telefonicky.

POZOR! DODRŽUJEME VŽDY AKTUÁLNÍ ZÁKONNÁ NAŘÍZENÍ TÝKAJÍCÍ SE VEDENÍ KURZŮ. TATO NAŘÍZENÍ SE V PRŮBĚHU ČASU MOHOU MĚNIT A POKUD JE JAKO ÚČASTNÍCI PROBÍHAJÍCÍHO KURZU NEBUDETE CHTÍT NEBO MOCI SPLNIT (NAPŘÍKLAD OČKOVÁNÍ, PCR TEST…) NENÍ TO DŮVODEM K VRÁCENÍ KURZOVNÉHO PŘI ZRUŠENÍ VAŠÍ ÚČASTI NA KURZU!!!

Vyplněním údajů zároveň souhlasíte s jejich zpracováním. Povinné údaje (označeno ve formuláři hvězdičkou *) potřebujeme abychom s Vámi kurz mohli realizovat, nepovinné údaje prosím nevyplňujte, pokud nesouhlasíte s jejich zpracováním. Popis nakládání s osobními údaji viz také Ochrana osobních údajů.

Rezervace

V tomto kurzu je 4 volných míst.
Typ lístkuCenaPočet míst
KurzovnéKč17 500,00