Kurz šití – 6 lekcí říjen/listopad PÁTEK VEČER

mapa není k dispozici

Začátek kurzu
14/10/2022 - 25/11/2022


Večerní kurz volného šití – 6 lekcí
Cena 3 600,- Kč

Plánované konání KAŽDÝ PÁTEK 16:30 – 19:30 (3h)

Zahájení: PRVNÍ ŘÁDNÁ LEKCE PROBĚHNE V PÁTEK 14. ŘÍJNA 2022 OD 16:30.

NEJLÉPE 14 DNÍ PŘEDEM SE VŠAK SPOJTE S LEKTORKOU KURZU MARTINOU MÜLLEROVOU (777 27 39 40) A DOMLUVTE SI SPOLEČNĚ KONZULTACI OHLEDNĚ VOLBY MODELU, KTERÝ CHCETE ŠÍT, LÁTKY ATD.

Rozsah 6+(1) lekcí.

Kapacita kurzu je 6 osob. Minimální počet přihlášených účastníků pro otevření kurzu je 5 osob.

Pro  zarezervování místa v tomto kurzu řádně vyplňte rezervační formulář na konci stránky a rezervaci odešlete.

Vámi provedená registrace okamžitě poníží počet zbývajících volných míst, mimo to obdržíte potvrzení registrace na Vámi uvedený email obratem.

S podrobnými informacemi o dalším postupu Vás budeme kontaktovat, projděte prosím ve svém e-mailu i nevyžádanou poštu.

V případě jakýchkoliv technických či jiných potíží nás neváhejte kontaktovat pomocí kontaktního formuláře, emailu či telefonicky.

POZOR! V SOUVISLOSTI S COVID EPIDEMIÍ DODRŽUJEME VŽDY AKTUÁLNÍ ZÁKONNÁ NAŘÍZENÍ TÝKAJÍCÍ SE VEDENÍ KURZŮ. TATO NAŘÍZENÍ SE V PRŮBĚHU ČASU MOHOU MĚNIT A POKUD JE JAKO ÚČASTNÍCI PROBÍHAJÍCÍHO KURZU NEBUDETE CHTÍT NEBO MOCI SPLNIT (NAPŘÍKLAD OČKOVÁNÍ, PCR TEST…) NENÍ TO DŮVODEM K VRÁCENÍ KURZOVNÉHO PŘI ZRUŠENÍ VAŠÍ ÚČASTI NA KURZU!!!

Na tento kurz nejsou vybírány dopředné zálohy, účastníci platí kurzovné až na první hodině hotově nebo do začátku druhé lekce bankovním převodem. Placení kurzovného je takto nastaveno zejména pro to, že kurz je realizován pouze v případě dostatečného počtu přihlášených.

Vyplněním údajů zároveň souhlasíte s jejich zpracováním. Povinné údaje (označeno ve formuláři hvězdičkou *) potřebujeme abychom s Vámi kurz mohli realizovat, nepovinné údaje prosím nevyplňujte, pokud nesouhlasíte s jejich zpracováním. Popis nakládání s osobními údaji viz také Ochrana osobních údajů.

Rezervace

V tomto kurzu je 6 volných míst.

Rezervace jsou uzavřeny.