Kurz šití dámského kabátu nebo saka VEČERNÍ

mapa není k dispozici

Začátek kurzu
27/10/2023


Kurz šití dámského kabátu nebo saka VEČERNÍ


Cena 5 500,- Kč

Plánované konání každý pátek 16:30 – 19:30 (3h)

Zahájení 27. října 2023

Rozsah 9 + 2 lekcí.

Pro zarezervování místa v tomto kurzu řádně vyplňte rezervační formulář na konci stránky a rezervaci odešlete.

Vámi provedená registrace okamžitě poníží počet zbývajících volných míst, mimo to obdržíte potvrzení registrace na Vámi uvedený email obratem.

S podrobnými informacemi o dalším postupu Vás budeme kontaktovat, projděte prosím ve svém e-mailu i nevyžádanou poštu.

V případě jakýchkoliv technických či jiných potíží nás neváhejte kontaktovat pomocí kontaktního formuláře, emailu či telefonicky.

Na tento kurz nejsou vybírány dopředné zálohy, účastníci platí kurzovné až při zahájení, zejména pro to, že kurz je realizován pouze v případě dostatečného počtu přihlášených zájemců. Úhrada je možná hotově na první hodině, případně bankovním převodem nejpozději v týdnu zahájení kurzu nebo nově také prostřednictvím BENEFIT PLUS programu či jakoukoliv kombinací všech zmíněných způsobů.

Čtěte prosím pozorně naše obecné podmínky o placení kurzů, možnostech stornování či případných storno poplatcích na stránce informací.

Vyplněním údajů zároveň souhlasíte s jejich zpracováním. Povinné údaje (označeno ve formuláři hvězdičkou *) potřebujeme abychom s Vámi kurz mohli realizovat, nepovinné údaje prosím nevyplňujte, pokud nesouhlasíte s jejich zpracováním. Popis nakládání s osobními údaji viz také Ochrana osobních údajů.

Rezervace

V tomto kurzu je 7 volných míst.

Rezervace jsou uzavřeny.