Kurz šití šatů na každý den

spolecenske

Šaty na každý den

Šaty zdůrazňují ženskost a ženskou krásu. Můžou být různých střihů i náročností. Tento kurz je určený pro všechny ženy, které touží si ušít šaty a sami se pracovat na modelu neodvažují nebo zkrátka rády pracují ve společnosti podobně založených dam.

 

Při výběru střihu a materiálu na zhotovení šatů je nutné přihlédnout k typu postavy i  k Vašim zkušenostem se šitím. S tím jsme připraveny Vám poradit před zahájením kurzu ať telefonicky (777 273 940), pomocí emailu (mullerova@skolasiti.cz) nebo přímo u nás v provozovně U Nikolajky 9 po dohodě každé úterý mezi 13. a 16. hodinou.

Prosíme, nepodceňte v případě přihlášení do kurzu tuto přípravnou část a v případě jakýchkoliv nejasností se neváhejte na  nás obrátit.

 • Výuka
  Kurz vede zkušená lektorka. V každém kroužku je maximálně 6 účastnic. Každá frekventantka zpracovává vlastní výrobek a dostává k němu individuální rady.
 • Délka kurzu a jednotlivé lekce
  Kurz je rozdělen do 6-ti dvou lekcí. Výuka probíhá jednou týdně po 8 vyučovacích = 6 standardních hodinách (vždy ve stejný čas).
 • Cena kurzu a přihlašování
  Cena kurzu je 5.400,- Kč, placení probíhá až při zahájení kurzu.
  Látka na zhotovení výrobku není součástí ceny kurzu, pomocné materiály (nitě atd.) ano.
  (Podmínkou otevření kurzu je přihlášení 5 účastníků)

Aktuální termíny, přihlašování

Aktuálně plánujeme spuštění tohoto kurzu na 30.01.2022

V době vypsání kurzu je vždy k dispozici rezervační systém. Rezervace jsou zobrazeny zde na stránce kurzu, zároveň na stránce rezervací

Mimo období zápisů můžete níže vyplnit a odeslat nezávazný přihláškový formulář, rádi se Vám ozveme v době vypsání nových termínů kurzu.

Aktuálně rezervaci volného místa můžete provést přímo zde

Kurz šití Šatů na každý den
Nejsou k dispozici žádné kurzy k zápisu