Kurz šití sukně

spolecenskeKurz zhotovení sukně je určený pro každou ženu, která s oblibou nosí sukně a ráda by obohatila svůj šatník o nový kousek klasické sukně, netroufne si však sama na takový počin. Též počítáme s účastí úplných začátečníků, neboť vzorníky se týkají od základů ručních stehů přes seznámení se se šicími stroji a osvojení si obsluhy šicích strojů, po technologické postupy všívání zipu, všití sukně do pásku, vyšití knoflíkové dirky i přišití knoflíku a samozřejmě zhotovení koncové záložky.

 • Výuka
  Na lekcích se budeme kromě hotovení sukně a vzorníků jednotlivých operací potřebných ke zhotovení sukně věnovat i konstrukci střihu tzv.na míru. Počítáme s prací jen v kurzech. Domácí příprava nebude nutná.
  Lekce budou probíhat pod vedením našich dlouholetých spolupracovnic a zkušených lektorek.
 • Délka kurzu a jednotlivé lekce
  Délka kurzu je 10 lekcí po 3 plných hodinách.
 • Cena kurzu a přihlašování
  Cena kurzu je 4.800,- Kč, placení probíhá na první hodině.
  Látka na zhotovení výrobku není součástí ceny kurzu, pomocné materiály (nitě atd.) ano.
  (Podmínkou otevření kurzu je přihlášení 5ti účastníků)

Aktuální termíny, přihlašování

V době vypsání kurzu je vždy k dispozici rezervační systém. Rezervace jsou zobrazeny zde na stránce kurzu, zároveň na stránce rezervací

Mimo období zápisů můžete níže vyplnit a odeslat nezávazný přihláškový formulář, rádi se Vám ozveme v době vypsání nových termínů kurzu.

Nezávazná poptávka

  Vyberte druh kurzu:
  Kurz šití sukně 10 lekcí

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Vaše povolání

  Město

  Vaše poznámka

  Vložte ověřovací kód: captcha


  Vyplněním údajů zároveň souhlasíte s jejich zpracováním. Povinné údaje (vyžadováno) potřebujeme abychom mohli odpovědět na Vaší poptávku, nepovinné údaje prosím nevyplňujte, pokud nesouhlasíte s jejich zpracováním. Popis nakládání s osobními údaji viz také Ochrana osobních údajů.