Dětský kurz pokročilí

mapa není k dispozici

Začátek kurzu
10/02/2022


Večerní Dětský kurz pokročilí únor – červen 2022


Cena 3 500,- Kč včetně materiálů.

Plánované konání každý čtvrtek 17:15 – 19:15 (2h)

Zahájení 10. února 2022.

Rozsah 15 lekcí.

10.3, 14.4 a 26.5 z organizačních důvodů výuka neprobíhá.

 

Pro zarezervování místa v tomto kurzu řádně vyplňte rezervační formulář na konci stránky a rezervaci odešlete.

POZOR! Veškeré kontaktní údaje uvádějte NA ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCE DÍTĚTE, jméno dítěte spolu s věkem uveďte pouze do poznámky rezervace.

POZOR! V SOUVISLOSTI S COVID EPIDEMIÍ DODRŽUJEME VŽDY AKTUÁLNÍ NAŘÍZENÍ TÝKAJÍCÍ SE VEDENÍ KURZŮ. TATO NAŘÍZENÍ SE V PRŮBĚHU ČASU MOHOU MĚNIT A POKUD JE JAKO ÚČASTNÍCI PROBÍHAJÍCÍHO KURZU NEBUDETE MOCI SPLNIT (NAPŘÍKLAD OČKOVÁNÍ, PCR TEST…) NENÍ TO DŮVODEM K VRÁCENÍ KURZOVNÉHO PŘI ZRUŠENÍ VAŠÍ ÚČASTI NA KURZU!!!

Na tento kurz nejsou vybírány dopředné zálohy, účastníci platí kurzovné až při zahájení, zejména pro to, že kurz je realizován pouze v případě dostatečného počtu přihlášených zájemců. Úhrada je možná hotově na první hodině, případně bankovním převodem nejpozději v týdnu zahájení kurzu nebo nově také prostřednictvím BENEFIT PLUS programu či jakoukoliv kombinací všech zmíněných způsobů.

Čtěte prosím pozorně naše obecné podmínky o placení kurzů, možnostech stornování či případných storno poplatcích na stránce informací.

Vámi provedená registrace okamžitě poníží počet zbývajících volných míst, mimo to obdržíte potvrzení registrace na Vámi uvedený email obratem.

S podrobnými informacemi o dalším postupu Vás budeme kontaktovat, projděte prosím ve svém e-mailu i nevyžádanou poštu.

V případě jakýchkoliv technických či jiných potíží nás neváhejte kontaktovat pomocí kontaktního formuláře, emailu či telefonicky.

Vyplněním údajů zároveň souhlasíte s jejich zpracováním. Povinné údaje (označeno ve formuláři hvězdičkou *) potřebujeme abychom s Vámi kurz mohli realizovat, nepovinné údaje prosím nevyplňujte, pokud nesouhlasíte s jejich zpracováním. Popis nakládání s osobními údaji viz také Ochrana osobních údajů.

Rezervace

V tomto kurzu je 6 volných míst.

Rezervace jsou uzavřeny.