Kurz šití – 6 lekcí začátečníci

mapa není k dispozici

Začátek kurzu
16/02/2024


Večerní kurz šití – 6 lekcí
Cena 3 900,- Kč

Plánované konání každý druhý pátek 16:30- 19:30 (3h)

16. února až 3. kvěětna. 

16.2., 1.3., 15.3., 5.4., 19.4., 3.5.

Rozsah 6 lekcí.

Popis kurzu viz také Kurz šití 6 lekcí.

Začátečníci:

Tento kurz je určen zejména pro ty z Vás, kteří nemají žádné nebo minimální zkušenosti se šitím a mají zájem si šití vyzkoušet nebo také pro ty z Vás, kteří neumějí šít kompletní modely, ale práci se šicím strojem již zvládají a je pro ně velkou motivací tvorba vlastních oděvů.

 

Pro zarezervování místa v tomto kurzu řádně vyplňte rezervační formulář na konci stránky a rezervaci odešlete.

Vámi provedená registrace okamžitě poníží počet zbývajících volných míst, mimo to obdržíte potvrzení registrace na Vámi uvedený email obratem.

S podrobnými informacemi o dalším postupu Vás budeme kontaktovat, projděte prosím ve svém e-mailu i nevyžádanou poštu.

V případě jakýchkoliv technických či jiných potíží nás neváhejte kontaktovat pomocí kontaktního formuláře, emailu či telefonicky.

Na tento kurz nejsou vybírány dopředné zálohy, účastníci platí kurzovné až na první hodině, zejména pro to, že kurz je realizován pouze v případě dostatečného počtu zájemců.

Vyplněním údajů zároveň souhlasíte s jejich zpracováním. Povinné údaje (označeno ve formuláři hvězdičkou *) potřebujeme abychom s Vámi kurz mohli realizovat, nepovinné údaje prosím nevyplňujte, pokud nesouhlasíte s jejich zpracováním. Popis nakládání s osobními údaji viz také Ochrana osobních údajů.

Rezervace

V tomto kurzu je 6 volných míst.

Rezervace jsou uzavřeny.