Kurz šití – Šaty na každý den leden/únor NEDĚLE

mapa není k dispozici

Začátek kurzu
30/01/2022


Kurz šití šatů na každý den


Cena 5 400,- Kč

Plánované konání 1x týdně neděle 09:00 – 15:30 (2x 3h + obědová pauza)

Zahájení: 30.01.2022

Rozsah 6 lekcí, tedy 6 nedělí.

Kapacita kurzu je 6 osob.
Pro  zarezervování místa v tomto kurzu řádně vyplňte rezervační formulář na konci stránky a rezervaci odešlete.

Vámi provedená registrace okamžitě poníží počet zbývajících volných míst, mimo to obdržíte potvrzení registrace na Vámi uvedený email obratem.

S podrobnými informacemi o dalším postupu Vás budeme kontaktovat, projděte prosím ve svém e-mailu i nevyžádanou poštu.

V případě jakýchkoliv technických či jiných potíží nás neváhejte kontaktovat pomocí kontaktního formuláře, emailu či telefonicky.

POZOR! V SOUVISLOSTI S COVID EPIDEMIÍ DODRŽUJEME VŽDY AKTUÁLNÍ NAŘÍZENÍ TÝKAJÍCÍ SE VEDENÍ KURZŮ. TATO NAŘÍZENÍ SE V PRŮBĚHU ČASU MOHOU MĚNIT A POKUD JE JAKO ÚČASTNÍCI PROBÍHAJÍCÍHO KURZU NEBUDETE MOCI SPLNIT (NAPŘÍKLAD OČKOVÁNÍ, PCR TEST…) NENÍ TO DŮVODEM K VRÁCENÍ KURZOVNÉHO PŘI ZRUŠENÍ VAŠÍ ÚČASTI NA KURZU!!!

Na tento kurz nejsou vybírány dopředné zálohy, účastníci platí kurzovné až při zahájení, zejména pro to, že kurz je realizován pouze v případě dostatečného počtu přihlášených zájemců. Úhrada je možná hotově na první hodině, případně bankovním převodem nejpozději v týdnu zahájení kurzu nebo nově také prostřednictvím BENEFIT PLUS programu či jakoukoliv kombinací všech zmíněných způsobů.

Čtěte prosím pozorně naše obecné podmínky o placení kurzů, možnostech stornování či případných storno poplatcích na stránce informací.

Vyplněním údajů zároveň souhlasíte s jejich zpracováním. Povinné údaje (označeno ve formuláři hvězdičkou *) potřebujeme abychom s Vámi kurz mohli realizovat, nepovinné údaje prosím nevyplňujte, pokud nesouhlasíte s jejich zpracováním. Popis nakládání s osobními údaji viz také Ochrana osobních údajů.

Rezervace

V tomto kurzu je 6 volných míst.

Rezervace jsou uzavřeny.