Kurz šití sukně týdenní

mapa není k dispozici

Začátek kurzu
23/08/2021


Kurz šití sukně


Cena 4 800,- Kč

Plánované konání 23., 24., 25.8., a 30., 31.8. Vždy dvojitá lekce 9-15.30 (30 min pauza na oběd)

Zahájení: 23.8

Rozsah 10 lekcí po 3 plných hodinách, respektive 5 dvojitých lekcí.

Na konec prázdnin chystáme kurz šití sukně, jehož součástí je i osvojení základů šití na stroji, je tedy určen pro úplné začátečníky nebo mírně pokročilé.

Kapacita kurzu je 6 osob. Minimální počet přihlášených účastníků pro otevření kurzu je 5 osob.

Pro  zarezervování místa v tomto kurzu řádně vyplňte rezervační formulář na konci stránky a rezervaci odešlete.

Vámi provedená registrace okamžitě poníží počet zbývajících volných míst, mimo to obdržíte potvrzení registrace na Vámi uvedený email obratem.

S podrobnými informacemi o dalším postupu Vás budeme kontaktovat, projděte prosím ve svém e-mailu i nevyžádanou poštu.

V případě jakýchkoliv technických či jiných potíží nás neváhejte kontaktovat pomocí kontaktního formuláře, emailu či telefonicky.

POZOR! Dle aktuálních platných vládních opatření v době konání kurzu po Vás budeme patrně žádat Potvrzení o absolvování kompletního očkování nebo covid testu na kurzu!

Na tento kurz nejsou vybírány dopředné zálohy, účastníci platí kurzovné až na první hodině, zejména pro to, že kurz je realizován pouze v případě dostatečného počtu zájemců.

Vyplněním údajů zároveň souhlasíte s jejich zpracováním. Povinné údaje (označeno ve formuláři hvězdičkou *) potřebujeme abychom s Vámi kurz mohli realizovat, nepovinné údaje prosím nevyplňujte, pokud nesouhlasíte s jejich zpracováním. Popis nakládání s osobními údaji viz také Ochrana osobních údajů.

Rezervace

V tomto kurzu je 6 volných míst.

Rezervace jsou uzavřeny.