Kurz pro děti – začátečníci

Kurz šití pro děti

ikona

 

Z důvodu našich dlouhodobě omezených kapacit jsme se rozhodli nabídnout Vám ve spolupráci s Lenkou Staníkovou, naší dřívější lektorkou, dnes učitelkou na ZŠ Tyršova, externí kurzy šití pro děti (4. až 9. ročník).

Kurzy budou probíhat každý čtvrtek od 14:30 do 17:30, kdy děti získají základy v šití na stroji, rozvinou cit pro oblékání, mohou zjistit, pro jaké povolání se rozhodnout v budoucnosti, odnesou si hotové výrobky a mohou najít nové kamarády. Kurz bude mít 16 lekcí za pololetí a cena kurzu je 5000,-. Kurzy jsou plánovány na druhé pololetí školního roku 2023/2024. Kurzy povede lektorka, která má pedagogické zkušenosti s dětmi, náročnost kurzu bude přizpůsobena schopnostem dětí.

Placení probíhá na první hodině, cena je včetně potřebných materiálů na výrobky. Poptávky posílejte prosím emailem přímo na Lenku Staníkovou (lenka.stanikova@tyrsova.cz ). Tento kurz není pořádán naší Školou šití. Veškeré další informace Vám tedy podá přímo lektorka a garantka kurzu Lenka Staníková. Kurz je možný v počtu 5-7 dětí. Kurz bude probíhat na základní škole.

Adresa: Tyršova základní a mateřská škola,
U Tyršovy školy 1/430, Praha 5 – Jinonice

Kontakt na lektorku a případné dotazy:
Lenka Staníková, telefon: 773 541 400.